Stade Rennes - Dinamo Zagreb 1:1 (Koch save penalty)

:::: Top Videos of Day
Tags:

dinamo  zagreb  rennes  koch  bbb  nogomet  uefa  bad  blue  moys  modric  hsv  brann  basel  soccer  vukojevic  france  silva  eduard

Description:

http://vinovo.magnify.net DINAMO je, unatoč dominaciji u velikom dijelu utakmice, odigrao tek 1:1 sa francuskim Rennesom, tako se oprostivši od europskih natjecanja za ovu sezonu. Kako to uvijek biva tako, kada su u pitanju europske utakmice Dinama ove sezone, igrači Branka Ivankovića opet su veće dijelu bili bolja momčad, no, to tradicionalno nisu znali materijalizirati. Bila je to dobra utakmica na vrlo teškom terenu, a obje momčadi su pokazale da znaju igrati kvalitetan nogomet U 45. minuti najbolja prilika za Rennes do sada. Naime, oslobodio se dobro na desnoj strani u kaznenom prostoru Wiltord, koji je zatim prizemno pucao, ali Koch izvrsno brani. Drugo poluvrijeme: Početkom drugog poluvremena navijači Dinama zapalili su nekoliko desetaka baklji, koje su pale i na teren. Uefa će sigurno imati što reći na ovo. U 49. minuti brzom akcijom Rennes je probio obranu Dinama, a Čale je u posljednji trenutak izbio loptu ispred Brianda. U 51. minuti solo prodorom Modrić je ušao u kazneni prostor i driblingom si pored dva igrača otvorio prostor za udarac lijevom nogom,no, brani Pouplin. Gol za Dinamo! Od 56. minute vodi Dinamo. Odlično je Mandžukić ušao u kazneni prostor po desnoj strani, zatim vratio loptu za Vukojevića, koji iz trka zabija za vodstvo. Prilika za Dinamo! U 80. minuti velika prilika za Dinamo. Mandžukić probija desnu stranu, ima samog Balabana u sredini, ali on dolazi sve do aut linije i gura povratno unatrag za Modrića, ali prekratko pa loptu iznosi obrana Rennesa. Koch brani kazneni udarac! U 85. minuti Carlos ruši Morreiru u kaznenom prostoru, a sudac pokazuje na bijelu točku. Udarac je izveo Cheryrou, ali fantastičnom paradom, brani Koch. Samo minutu kasnije Koch opet odlično brani udarac Cheyroua sa dvadesetak metara, pod samu gredu. Gol za Rennes! U 88. minuti Francuzi ipak dolaze do izjednačenja. Thomert je fantastično ubacio s lijeve strane, a Mbia u skoku zahvatio loptu nogom iz prve i pogodio rašlje pored nemoćnog Kocha. Kraj! Postave: Rennes: Pouplin - Fanni, Hansson, Mensah, Sorlin - Cheyrou, Mbia - Leroy, Pagis, Wiltord, Briand Dinamo: Koch - Etto, Drpić, Carlos, Čale, Vukojević, Pokrivač, Sammir, Mandžukić, Modrić, Tadić dinamo zagreb rennes uefa bbb soccer croatia hrvatska france hsv basel brann bad blue boys modric eduardo da silva CRO (more)